Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!
Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Чи потрібен насос для осмосу?
wildstrawberryteamДата: Вторник, 23.06.2026, 13:07 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 44
Встановив систему зворотного осмосу, але наповнюється дуже довго, можливо, через низький тиск у водопроводі. Хто ставив насоси, чи допомагає це?
Offline
viktorr124589Дата: Вторник, 23.06.2026, 13:08 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 5
Так, якщо тиск нижче 3 бар, система буде працювати вкрай неефективно і з великим відходом води в дренаж. Для вирішення цієї проблеми ідеально підійде спеціальний насос для осмосу. Він автоматично вмикається, коли падає тиск, і забезпечує стабільну роботу системи. Це копійчані витрати в порівнянні з тим, наскільки краще і швидше починає працювати фільтр після його встановлення.
Offline
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: