|
Чи потрібен насос для осмосу?
|
|
| wildstrawberryteam | Дата: Вторник, 23.06.2026, 13:07 | Сообщение # 1 |
|
Пользователи
Сообщений: 44
| Встановив систему зворотного осмосу, але наповнюється дуже довго, можливо, через низький тиск у водопроводі. Хто ставив насоси, чи допомагає це?
|
Offline |
| |
| viktorr124589 | Дата: Вторник, 23.06.2026, 13:08 | Сообщение # 2 |
|
Пользователи
Сообщений: 5
| Так, якщо тиск нижче 3 бар, система буде працювати вкрай неефективно і з великим відходом води в дренаж. Для вирішення цієї проблеми ідеально підійде спеціальний насос для осмосу. Він автоматично вмикається, коли падає тиск, і забезпечує стабільну роботу системи. Це копійчані витрати в порівнянні з тим, наскільки краще і швидше починає працювати фільтр після його встановлення.
|
Offline |
| |