Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Як правильно обрати книгарню?
Як правильно обрати книгарню?
cocacolaДата: Среда, 22.11.2023, 04:12 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 47
Чи подобається вам сучасна література? Я завжди був фанатом класики, але останнім часом почав цікавитись новітніми творами. Читання розповідей, хоч і коротких сьогодні сповнені змістом і сенсом. Іноді вистачає всього одного речення, щоб не перечитувати 2 тома.
Offline
akhamsaДата: Среда, 22.11.2023, 04:27 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 64
Згоден, я все частіше звертаю увагу на сучасну українську літературу. Сьогодні є багато талановитих письменників, які відображають сучасні реалії та проблеми, цікаво бути на одній хвилі зі всіма. Мені це дуже подобається, а класику ми вже проходили.
Offline
bitehДата: Среда, 22.11.2023, 04:28 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 50
Незгодний, сучасна література стає все більш вульгарною, коли хочеться справжніх почуттів я поринаю в класичні твори. Читання для мене - це не лише спосіб втекти в інший світ, але і можливість вчитися через досвід і пригоди інших персонажів та намагатись стати чимось подібним до тодішніх ідеалів.

Сообщение отредактировал biteh - Среда, 22.11.2023, 04:34
Offline
bolshechem_zhiznДата: Среда, 22.11.2023, 04:28 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 51
В такому разі, запрошую вас відвідати книжковий магазин Readeat https://readeat.com/ з різноманіттям, сучасної, класичної, художньої літератури, яка стане джерелом вашого натхнення та нових вражень.
Сучасний світ літератури пропонує безліч інтернет-ресурсів для вибору книг, які відповідають смакам і інтересам сьогодення. Не важливо що ви любите пригоди, романи, наукову фантастику, чи бажаєте поринути у поетичні твори, магазин Readeat охоплює всю аудиторію читачів.
Також Readeat пропонує добірки літератури за темою, де кожна книга - це продовження попередньої та доповнення загалом. Кожна сторінка - це можливість дізнатися щось нове, та отримати відповіді майже на всі свої запитання...з наступної книги.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Як правильно обрати книгарню?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: