Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Вибрати блендер в Одесі
Вибрати блендер в Одесі
LevchenkoДата: Среда, 15.02.2023, 18:39 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 172
Доброго дня. Вибираємо хороший якісний блендер. Порадьте торгову марку, яка вважається хорошим виробником ось такої кухонної техніки. І де краще вибирати блендер, щоб отримати його з доставкою в Одесу?
Offline
alinagershikДата: Среда, 15.02.2023, 20:50 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 3
Добрий день. Вас цікавить стаціонарна модель чи погружний блендер? І ще питання по бюджету до вас. На яку суму розраховуєте при виборі даного кухонного приладу?
Offline
LevchenkoДата: Среда, 15.02.2023, 22:09 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 172
Цитата alinagershik ()
Добрий день. Вас цікавить стаціонарна модель чи погружний блендер? І ще питання по бюджету до вас. На яку суму розраховуєте при виборі даного кухонного приладу?

Хочемо купити саме погружний блендер. Треба вкластись у суму до 3000 гривень. На що звернути увагу, перш за все, коли вибираєш такий блендер? Які торгові марки краще брати?
Offline
HzBoyДата: Среда, 15.02.2023, 22:26 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 127
Можу поділитись досвідом вибору та купівлі погружного блендера. У вас хороший бюджет. По брендах мені я б радив дивитись на блендери Бош, Філіпс, Тефаль. Ми вибрали для себе погружний блендер Бош за 2349 грн.
Блендери в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/products/blendery/ можна глянути в класному асортименті на Алло. Зверніть увагу, в першу чергу, на потужність. Вона коливається в межах 150-1000 Вт. Для коктейлів достатньо 350-700 Вт, для перемелення твердих інгредієнтів 800 Вт, для смузі (наприклад, щоб отримати ідеальну однорідну масу) — 1000 Вт. Врахуйте, що чим вище потужність, тим більше гучність та ціна блендера, але і його можливості також.
Offline
fornodguestДата: Вторник, 21.02.2023, 16:41 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 6
Бош, браун берите не пожалеете техника на года
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Вибрати блендер в Одесі
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: