Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Вибрати шуруповерт
Вибрати шуруповерт
HzBoyДата: Вторник, 24.01.2023, 17:59 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 133
Привіт. Хто нещодавно вибирав та купував шуруповерт? Що, з найважливішого, на вашу думку, треба врахувати при виборі даного інструменту? Яких торгових марок шуруповерти вважаються найкращими?
Offline
alinagershikДата: Вторник, 24.01.2023, 18:04 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 3
Привіт. Можу запитати в свого чоловіка, так як він недавно купував собі такий інструмент. Він замовляв у якомусь інтернет-магазині. Треба тільки уточнити торгову марку і про магазин. Тоді напишу вам.
Offline
HzBoyДата: Вторник, 24.01.2023, 18:12 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 133
Цитата alinagershik ()
Привіт. Можу запитати в свого чоловіка, так як він недавно купував собі такий інструмент. Він замовляв у якомусь інтернет-магазині. Треба тільки уточнити торгову марку і про магазин. Тоді напишу вам.

О, буду вдячний вам за таку інформацію. На які бренди варто звернути увагу? Який він вибрав та чи задоволений інструментом? І де купував? Дякую за допомогу.
Offline
LevchenkoДата: Вторник, 24.01.2023, 18:19 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 178
Привіт! При виборі шуруповерта варто розглянути такі бренди: Makita, Bosch. Довіряю даним торговим маркам щодо профільних інструментів.
Раджу глянути на асортимент шуруповертів https://allo.ua/ua/shurupoverty/ магазину Алло. Там є різні інструменти, на будь-який бюджет. Вибирати модель слід за технічними параметрами: потужність, швидкість обертання, режим роботи, діаметр патрона та інші.
Ще раджу вибирати шуруповерт з додатковою функцією реверсу – це дозволить моментально закручувати і викручувати шурупи або саморізи.
Offline
eviktor463Дата: Пятница, 27.01.2023, 01:44 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 33
Дякую
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Вибрати шуруповерт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: