Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Міксер
Міксер
misterbicipsДата: Вторник, 17.01.2023, 18:42 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 190
Привіт, хто користується міксером? Хочу придбати більш сучасний, а то мій дуже вже не надійний. Допоможіть обрати той який буде приносити задоволення від приготування.
Offline
HzBoyДата: Вторник, 17.01.2023, 18:44 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 132
Якщо полюбляєте готувати, то без надійного міксера вам не обійтися. З допомогою міксера перемішують і збивають вершки, тісто, пюре, коктейлі, яйця, соуси та інші продукти. Гарний помічник на кухні.
Offline
pechkin-1978Дата: Вторник, 17.01.2023, 18:48 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 7
Серед великого різноманіття різних моделей буває важко вибрати найбільш підходящу. Варто консультуватися зі спеціалістами. У мене на кухні стоїть Moulinex, звичайно ціна на нього не маленька, зате в нього краще оснащення, найвища потужність, відмінні відгуки, лідер оглядів.
Offline
LevchenkoДата: Вторник, 17.01.2023, 18:50 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 175
Цитата misterbicips ()
Привіт, хто користується міксером? Хочу придбати більш сучасний, а то мій дуже вже не надійний. Допоможіть обрати той який буде приносити задоволення від приготування.
Цей «маленький помічник» прискорить процес приготування їжі, а великий вибір на сайті Алло https://allo.ua/ua/miksery/ допоможе придбати міксери у Вінниці з оптимальними характеристиками і гарними знижками. Зазвичай коли мені потрібно придбати щось із кухонної техніки завжди звертаюся в цей магазин. Мій міксер також звідси, купувала собі на день народження. Завдяки 375 Вт вбудованої потужності Bosch MFQ2600W легко справляється з будь-яким завданням.
Offline
kirisДата: Воскресенье, 22.01.2023, 09:47 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 14
пригодится

Сообщение отредактировал kiris - Воскресенье, 22.01.2023, 15:15
Offline
eviktor463Дата: Пятница, 27.01.2023, 01:43 | Сообщение # 6
Пользователи
Сообщений: 33
Спасибо
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Міксер
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: