Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Де краще контролювати роботу своїх працівників?
Де краще контролювати роботу своїх працівників?
HzBoyДата: Воскресенье, 21.11.2021, 21:32 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 133
У мене є своя компанія, ми надаємо послуги нашим клієнтам, особисто я хочу привести все до максимального ладу, щоб жодних проблем не було і працівники працювали добре і без проблем.
Offline
misterbicipsДата: Воскресенье, 21.11.2021, 21:57 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 195
Думаєте, що якщо стежитимете за роботою, то ви зможете все контролювати і просто уникати проблем? Було б все так легко, то кожен би вже побудував свій ідеальний бізнес, але чомусь більше половини компаній просто пропадають.
Offline
HzBoyДата: Воскресенье, 21.11.2021, 23:51 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 133
Я вважаю, що прям все контролювати не варто, але хоча б потрібно ставити завдання та певний графік на роботу, наприклад із запасом за часом, тому що зазвичай працівники все роблять довго і прям не можуть нормально наприкінці здавати проекти, а потім на нас ще й скаржаться.
Offline
LevchenkoДата: Понедельник, 22.11.2021, 00:36 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 178
Цитата HzBoy ()
У мене є своя компанія, ми надаємо послуги нашим клієнтам, особисто я хочу привести все до максимального ладу, щоб жодних проблем не було і працівники працювали добре і без проблем.

Так, ви повинні стежити за виглядом часу, ставити завдання працівникам і також будувати графіки роботи, ясна річ, кожен хоче розслабитися і відпочити, відчути себе добре, але краще закінчити роботу раніше - ніж пізно.

Спробуйте систему обліку часу https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php компанія бітрікс 24, постаралася і зробила зручну систему, можу сказати що з нею проблем не виникне з технічної частини, тому що все зроблено максимально якісно, ​​я це точно знаю і вже не раз перевіряв.

Offline
irenashevelaДата: Четверг, 25.11.2021, 14:45 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 41
Цитата HzBoy ()
У мене є своя компанія, ми надаємо послуги нашим клієнтам, особисто я хочу привести все до максимального ладу, щоб жодних проблем не було і працівники працювали добре і без проблем.

Для того щоб максимально все привести до ладу вам потрібне спеціальне програмне забезпечення. Найкращий варіант з таких програм буде BAS Роздрібна торгівля https://www.netsoft.com.ua/basroznU.html . Вона дуже зручна у використанні та дає можливість дійсно контролювати всі процеси та роботу працівників.
Offline
makarickckckДата: Пятница, 28.01.2022, 17:29 | Сообщение # 6
Пользователи
Сообщений: 18

Цитата
Для того щоб максимально все привести до ладу вам потрібне спеціальне програмне забезпечення.


Согласен. Только вот какую прогу лучше для ресторана выбрать?
Offline
rittiukiaДата: Понедельник, 31.01.2022, 20:42 | Сообщение # 7
Пользователи
Сообщений: 23
Цитата makarickckck ()
Согласен. Только вот какую прогу лучше для ресторана выбрать?


Зайдите на сайт разработчиков по для ресторана https://knaipa-pro.com.ua/ Мы сотрудничаем с этими ребятами, они для нашего заведения установили программу Айко, которая значительно упростила все рабочие процессы. И с ее помощью мы стали получать реальную прибыль, а все благодаря жесткому контролю, который только с этой прогой  реален.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Де краще контролювати роботу своїх працівників?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: