Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Подарок электрогриль!
Подарок электрогриль!
a_sovДата: Пятница, 19.03.2021, 18:36 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 37
Дами,в кінці місяця у чоловіка день народження. Думаю, що дарувати, і якось схиляюся
до електрогриля. Як вважаєте, це нормальний подарунок? Якщо так, то який обрати? Буду вдячна за поради.


Сообщение отредактировал a_sov - Пятница, 19.03.2021, 18:36
Offline
menigorekДата: Пятница, 19.03.2021, 18:37 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 38
А чому бне запитати чоловіка прямо, що він хоче? Сюрприз не завжди може виявитися приємним. Назвіть мене закінченим прагматиком, але ми з чоловіком обговорюємо, що обидва з нас хотіли б отримати на ДР.

Сообщение отредактировал menigorek - Пятница, 19.03.2021, 18:37
Offline
misterbicipsДата: Пятница, 19.03.2021, 18:38 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 189
Цитата menigorek ()
А чому б не запитати чоловіка прямо, що він хоче? Сюрприз не завжди може виявитися приємним. Назвіть мене закінченим прагматиком, але ми з чоловіком обговорюємо, що обидва з нас хотіли б отримати на ДР.
Ми не щодавно купили собі. Скажу чесно, це дуже крутий подарунок. Нам з чоловіком обом подобається на ньому готувати. Ми взяли TEFAL, дорого, але воно того варте. Гляньте моделі в інтернет-магазинах.


Сообщение отредактировал misterbicips - Пятница, 19.03.2021, 18:38
Offline
kirilzhilenko80Дата: Пятница, 19.03.2021, 18:40 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 31
Цитата misterbicips ()
Ми не щодавно купили собі. Скажу чесно, це дуже крутий подарунок. Нам з чоловіком обом подобається на ньому готувати. Ми взяли TEFAL, дорого, але воно того варте. Гляньте моделі в інтернет-магазинах.
Я вважаю,це чудовим чоловічим подарунком. Можете подивитись порівняння грилів https://journal.rozetka.com.ua/ua/porivnyannya-griliv/ на цьому сайті і обрати підходящий для вас. Коли я вибирала гриль, фірму довго вибирала, але в підсумку зійшлася на ціні/якість/доступність і взяла Redmond. Ну, на повноцінний гриль, може і не тягне, так як всього пару стейків влазить, зате можна панелі міняти і різні стави готувати, типу пончиків вафель та іншого. У мене поки власне саме ці панелі, але думаю прикупити ще кілька.


Сообщение отредактировал kirilzhilenko80 - Пятница, 19.03.2021, 18:41
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Подарок электрогриль!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: