Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » От мені цікаво про страховку...
От мені цікаво про страховку...
LolliiPOPДата: Четверг, 25.04.2024, 08:48 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 12
Неприємна ситуація сталася недавно з сусідом, машина стояла біля будинку і після чергової атаки дронів, на неї упали уламки і машина дуже пошкодилася. Така ситуація може статися з кожним. І мені стало цікаво чи покриє автоцивілка такий випадок?
Offline
CharlittoДата: Пятница, 26.04.2024, 06:29 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 13
Цитата LolliiPOP ()
Неприємна ситуація сталася недавно з сусідом, машина стояла біля будинку і після чергової атаки дронів, на неї упали уламки і машина дуже пошкодилася. Така ситуація може статися з кожним. І мені стало цікаво чи покриє автоцивілка такий випадок?


Маю автомобіль уже декілька років, запитував в своїй страховій, то сказали що по автоцивілці такі ризики не передбачені. Згідно з інформацією в статті Чи покриває автоцивілка падіння уламків ракети на автомобіль? класичний поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ) не поширюється на випадки пошкодження вашого авто внаслідок воєнних дій.

Річ у тім, що ОСЦПВ призначена для страхового відшкодування виключно тієї шкоди, яку ваш автомобіль може заподіяти третім особам або їхньому майну. Пошкодження ж вашого власного авто, наприклад від уламків ракети, до страхових випадків за такою автоцивілкою не відноситься.

Для захисту від таких ризиків потрібно окремо оформлювати поліс КАСКО. Тому якщо ви про це думаєте і переживаєте за машину, то зверніться в свою страхову компанію і вам поможуть з цим питанням.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » От мені цікаво про страховку...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: