Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Нужна ткань
Нужна ткань
ivankopestikovДата: Воскресенье, 18.02.2024, 21:52 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 5
Всем привет!
Хочу шить себе классную спортивную форму для тренировок Мне надо, чтобы вы мне подсказали, где лучше всего заказывать ткань для этого дела? Как выбрать материалы для шитья в интернете?
Offline
patgogolevaДата: Воскресенье, 18.02.2024, 22:03 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 9
Я только начала изучать шитье и дизайн одежды, но уже нашла много интересных предложений тканей в интернете, например, от компании Текстиль Контакт. Я у них заказываю материалы оптом, чтобы экономить на стоимости и доставке. также, я люблю, чтобы у меня был всегда запас тканей для внезапных творческих порывов)

Offline
grunyagradДата: Воскресенье, 18.02.2024, 22:06 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 3
Какие красивые ткани!
Offline
valetka583Дата: Вторник, 26.03.2024, 12:44 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 11
Кажуть, що певні матеріали можуть притягувати щастя та гармонію в родину, тож я шукаю магазин, де зможу знайти не лише чарівну тканину, але й матеріал, що буде містити в собі особливу енергетику. Може, хтось із вас знає таке місце? Хотілось би, щоб асортимент був широкий, і я могла відчути, що вибираю не просто тканину, а своє майбутнє щастя.
Offline
kykanaslivaДата: Вторник, 26.03.2024, 13:00 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 31
Щиро раджу тобі відвідати вебсайт, де можна купити тканину для плаття https://wed-style.com.ua/ua/shop/ , що не лише відповідає всім твоїм вимогам, але й випромінює особливу енергетику. Їхній асортимент дійсно вражає – від найтонших шовків до розкішних мережив, кожен сантиметр яких пройнятий любов’ю та позитивними вібраціями. Вони пропонують тканини, які не тільки чудово виглядають, але й мають чудодійну силу, яка, як ти вірно зазначила, може притягнути щастя в вашу нову сім'ю. Окрім того, на сайті можна знайти безліч порад щодо вибору весільного вбрання та аксесуарів. Моя порада – не економ на таких речах, адже вони стануть символом вашого щасливого майбутнього.

Сообщение отредактировал kykanasliva - Вторник, 26.03.2024, 13:00
Offline
freelanceirДата: Пятница, 12.04.2024, 20:23 | Сообщение # 6
Пользователи
Сообщений: 11
Благодарю
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Нужна ткань
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: