Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Хочу купити материнську плату
Хочу купити материнську плату
misterbicipsДата: Четверг, 30.11.2023, 23:56 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 195
У мене в комп'ютері згоріла материнська плата, тому терміново її потрібно замінити на нову. Порадьте хорошу, але не дуже дорогу материнську плату, та інтернет-магазин у якому її можна купити.
Offline
LevchenkoДата: Четверг, 30.11.2023, 23:57 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 179
Я сам нещодавно був у такій самій ситуації як ти, і добре що потрапив в інтернет магазин, де фахівці допомогли підібрати потрібну для мене материнську плату, виходячи з мого комп'ютера, і фінансових можливостей.
Offline
misterbicipsДата: Четверг, 30.11.2023, 23:58 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 195
От і мені не завадила б грамотна консультація, а то я не розуміюся на материнських платах, від слова зовсім. Дуже цікаво, а яку ти купував саме собі? І якщо не складно, залиш посилання на магазин, де купував.
Offline
LevchenkoДата: Четверг, 30.11.2023, 23:59 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 179
Материнська плата Gigabyte B760 GAMING X DDR4 https://telemart.ua/ua/motherboard/ придбана у Telemart, виправдала всі мої очікування. Відмінна продуктивність та надійність роблять її відмінним вибором для геймерів.

Проста установка та сумісність із широким спектром компонентів роблять складання ПК максимально зручним. Особливо втішила стабільна робота пам'яті DDR4. Приємно здивувала стійкість до перегріву. Замовлення з Telemart також було швидким та негайним. Рекомендую цю материнську плату всім, хто цінує якість та продуктивність своєї системи.
Offline
olesiaДата: Пятница, 01.12.2023, 10:26 | Сообщение # 5
Пользователи
Сообщений: 5
дуже актуальна тема для мене.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Хочу купити материнську плату
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: