Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Шукаю процесор
Шукаю процесор
misterbicipsДата: Воскресенье, 18.06.2023, 00:08 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 195
Всім привіт! Я вирішив зібрати комп'ютер самостійно, вже купив все необхідне, залишилося лише знайти відповідний процесор. Будь ласка, порадьте, який процесор найкраще придбати, та в якому інтернет-магазині це зробити?
Offline
LevchenkoДата: Воскресенье, 18.06.2023, 00:11 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 178
Процесор є вкрай важливим компонентом комп'ютера, він грає роль мозку, виконуючи логічні завдання. Я можу запропонувати тобі інтернет-магазин, де ти зможеш самостійно вибрати потрібний процесор.
Offline
misterbicipsДата: Воскресенье, 18.06.2023, 00:13 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 195
Я зовсім не розуміюсь в процесорах, тому я шукаю поради на форумі у людей, які в цьому розбираються краще за мене. Чи ти можеш порекомендувати конкретний тип процесора? Твоя допомога буде дуже цінною. Дякую тобі заздалегідь!
Offline
LevchenkoДата: Воскресенье, 18.06.2023, 00:16 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 178
Спробую допомогти тобі! Раджу тобі придбати процесор AMD Ryzen 5 5600X 3.7(4.6)GHz 32MB sAM4 Multipack https://telemart.ua/ua/processor/intel/ в інтернет-магазині Telemart. Цей процесор є відмінним вибором завдяки своїй високій продуктивності та відмінному співвідношенню ціна-якість.

Він має 6 ядр і 12 потоків, що дозволяє ефективно обробляти багатозадачність і запускати вимогливі програми. Завдяки частоті роботи до 4.6 ГГц, процесор здатний забезпечити плавну та швидку роботу вашої системи. Також варто відзначити його великою кеш-пам'яттю 32 МБ, що підвищує швидкість обробки даних. Купівля в інтернет-магазині Telemart гарантує тобі надійність та якість товару.

Прикрепления: 9814482.png (87.8 Kb)
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Шукаю процесор
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: