Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Комплексне IT обслуговування підприємств
Комплексне IT обслуговування підприємств
LolliiPOPДата: Пятница, 29.03.2024, 18:49 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 12
Можливо хтось з власного досвіду порадить компанію яка надає комплексне IT обслуговування підприємств? Або підкажіть як обрати хорошого партнера в мережі?
Offline
CharlittoДата: Пятница, 29.03.2024, 20:47 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 13
Цитата LolliiPOP ()
Можливо хтось з власного досвіду порадить компанію яка надає комплексне IT обслуговування підприємств? Або підкажіть як обрати хорошого партнера в мережі?


Звісно, можу поділитися власним досвідом вибору ІТ-компанії якщо вас цікавить Комплексне IT обслуговування підприємств у Києві - Sok-IT Solutions партнер якому можна повністю довіритись.

Років зо п'ять тому я теж стояв перед таким вибором для свого підприємства. Спочатку намагався розібратися самотужки, вивчати відгуки та рейтинги в інтернеті. Але зрозумів, що це як стріляти навмання. Тоді вирішив розпитати своїх знайомих підприємців. І один з них гаряче порекомендував ІТ-компанію Sok-IT сказав, що давно з ними працює і повністю задоволений.

Я зв'язався з їхніми менеджерами, і відразу впевнився - це ті, з ким можна мати справу. Фахівці детально вивчили потреби мого бізнесу, запропонували кілька варіантів комплексного аутсорсингу ІТ-послуг. При цьому все пояснювали доступно, без заумної термінології. Головне, що Sok-IT - це цілий штат досвідчених системних адміністраторів, DevOps-інженерів, розробників під керівництвом координатора проекту. Тобто отримуєш повноцінну ІТ-службу на аутсорсі замість найму окремих фрілансерів.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Комплексне IT обслуговування підприємств
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: