Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Вологий корм для собак!
Вологий корм для собак!
a_sovДата: Среда, 17.01.2024, 12:44 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 43
Вітаю, дорогі друзі-собаководи! Я розглядаю можливість перевести свою собаку на вологий корм і хотів би дізнатися вашу думку та досвід щодо цього. Чи варто віддавати перевагу вологому корму над сухим? Які переваги та недоліки має вологий корм? Чи є якісь конкретні марки або види вологого корму, які ви особливо рекомендуєте? Як це позначається на здоров'ї та самопочутті вашої собаки? Дякую заздалегідь за ваші поради та рекомендації!
Offline
HzBoyДата: Среда, 17.01.2024, 12:45 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 135
Привіт! Вологий корм часто містить більше природної вологи, що добре для гідратації собаки. Однак він може бути дорожчим за сухий корм. Я б порекомендував комбінувати обидва типи корму.
Offline
kirilzhilenko80Дата: Среда, 17.01.2024, 12:45 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 34
Також важливо дивитися на склад вологого корму, адже якість інгредієнтів дуже важлива. І не забувайте про регулярні ветеринарні перевірки, щоб переконатися, що раціон вашої собаки збалансований.
Offline
menigorekДата: Среда, 17.01.2024, 12:46 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 44
Цитата kirilzhilenko80 ()
Також важливо дивитися на склад вологого корму, адже якість інгредієнтів дуже важлива. І не забувайте про регулярні ветеринарні перевірки, щоб переконатися, що раціон вашої собаки збалансований.
Вітаю, друзі-собаководи! Я нещодавно перевів свою собаку на вологий корм, і це було одне з найкращих рішень для нас. Вологий корм, на мою думку, забезпечує краще засвоєння поживних речовин та підтримує водний баланс організму.
Я вибрав вологий корм для собак https://maudau.com.ua/category/volohyi-korm-dlia-sobak на сайті маркету Маудау, оскільки вони пропонують широкий вибір якісних кормів. На мою думку, переваги вологого корму полягають у його високій поживності та апетитності. Щодо недоліків, можливо, лише те, що він може бути дорожчим за сухий корм.

Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Вологий корм для собак!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: