Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Який віскі обрати для свят?
Який віскі обрати для свят?
misterbicipsДата: Воскресенье, 24.12.2023, 04:50 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 195
Всім привіт! Свята вже на порозі і я дуже хочу, щоб на моєму святковому столі був такий напій як віскі, правда ще не обрав який купувати. Дайте пораду по вибору віскі, та порадьте онлайн магазин в якому його можна купити.
Offline
LevchenkoДата: Воскресенье, 24.12.2023, 12:18 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 179
Купувати віскі потрібно саме в перевіреному магазині, щоб не наткнутися на підробку, тому що і таке буває. Знаю я такий магазин там не раз замовляв як віскі, так і інші напої, по хорошим цінам.
Offline
misterbicipsДата: Воскресенье, 24.12.2023, 12:21 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 195
Я віскі пив всього один раз в гостях, але назву навіть не запам'ятав, на жаль. Якщо можеш, дай пораду, який віскі варто купувати. А ще залиши посилання на магазин, де його можна купити.
Offline
LevchenkoДата: Воскресенье, 24.12.2023, 12:28 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 179
Смачним являється віскі Black Velvet Toasted Caramel Flavored Canadian Whisky https://maudau.com.ua/category/viski/product_brand=black-velvet а купити його можна в інтернет-магазині Maudau. У віскі смак м'який, із солодкими нотами домашньої випічки, меду та підсмаженого солоду, зі свіжими цитрусовими тонами, яскравим відтінком щербету.

Дуже насичений та багатий смак, який грає різними нотками. Хочу зауважити, що на нього зараз діє не маленька знижка, тому до свят, ти зможеш купити його вигідно. 

Прикрепления: 8903113.jpg (12.5 Kb)
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Який віскі обрати для свят?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: