Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Чи варто чекати чорну п'ятницю?
Чи варто чекати чорну п'ятницю?
a_sovДата: Вторник, 07.11.2023, 14:11 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 43
Привітання форумчанам! Підкажіть, будь ласка, які електронні магазини славляться реально вигідними знижками на Чорну п'ятницю, цікавлюсь покупкою посудомийної машини.
Offline
HzBoyДата: Вторник, 07.11.2023, 14:11 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 135
Під час останньої Чорної п'ятниці теж шукав посудомийну машину. Найкраще рішення, яке я прийняв, – це було порівняння цін у різних магазинах та читання відгуків про продавців. Мабуть, такий спосіб і вам допоможе.
Offline
kirilzhilenko80Дата: Вторник, 07.11.2023, 14:12 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 34
Здоровенькі були. Чорна п'ятниця – це добра можливість для покупки техніки, але не завжди акції є чесними. Рекомендую звернути увагу на гарантійні умови та сервіс після продажу.
Offline
menigorekДата: Вторник, 07.11.2023, 14:13 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 44
Цитата kirilzhilenko80 ()
Здоровенькі були. Чорна п'ятниця – це добра можливість для покупки техніки, але не завжди акції є чесними. Рекомендую звернути увагу на гарантійні умови та сервіс після продажу.
Привіт! Пам'ятаю, як минулого року в Алло я нарешті зважився на покупку фітнес-браслета, і він виявився просто незамінним у моєму повсякденному житті. Вражаюче, але заощадження склали більше 60% від початкової ціни!
Цьогоріч мій план, коли почнеться чорна п’ятниця https://allo.ua/ua/blackfriday/ вибрати подарунки для всієї родини. Вже зараз збираю інформацію та відгуки про потрібні гаджети, щоб миттєво вибрати краще в день розпродажу. Раджу усім не пропустити таку можливість, адже подібні знижки трапляються не часто.

Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Чи варто чекати чорну п'ятницю?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: