Здравствуйте Гость, Добро Пожаловать на форум!

Сеегодня нас посетили
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Отдых » Флудилка » Ігристе вино купити в інтернеті
Ігристе вино купити в інтернеті
misterbicipsДата: Среда, 25.10.2023, 18:51 | Сообщение # 1
Пользователи
Сообщений: 195
Всім привіт! Я вирішив влаштувати дружині романтику на честь нашої 5-ї річниці весілля. Все вже продумав, залишилося тільки купити смачне шампанське, але не знаю, яке краще вибрати. Порадьте мені варіанти, та інтернет-магазин у якому його можна купити.
Offline
LevchenkoДата: Среда, 25.10.2023, 18:52 | Сообщение # 2
Пользователи
Сообщений: 179
Вітаю вашу родину із такою датою. Знаю я один досить хороший інтернет-магазин, в якому багато разів замовляв різні алкогольні напої, в тому числі і шампанське. Можу дати його координати, а ти вже вибирай шампанське на власний розсуд.
Offline
misterbicipsДата: Среда, 25.10.2023, 18:53 | Сообщение # 3
Пользователи
Сообщений: 195
Я в шампанському взагалі не розбираюся, оскільки віддаю перевагу міцнішим напоям. Буду дуже вдячний, якщо ти даси пораду щодо вибору смачного шампанського. І ще залиш посилання на магазин, я ознайомлюся з їх асортиментом.
Offline
LevchenkoДата: Среда, 25.10.2023, 18:54 | Сообщение # 4
Пользователи
Сообщений: 179
Дуже смачне https://maudau.com.ua/category/ihrysti-vyna/product_brand=moet-chandon шампанське Moet&Chandon Nectar Imperial, біле, напівсухе, AOP, 12%, 0,75 л, яке я раджу придбати в інтернет- магазин Maudau. Дуже круто дане шампанське поєднується з різними сортами сиру та рибними стравами.

Шампанське радує збалансованою кислотністю грейпфрута та цукровістю тропічних фруктів із тривалим присмаком кісточкових фруктів. Плюс це шампанське знаходиться в красивій святковій пляшці та упаковці. Зараз на це шампанське та інші види діють не маленькі знижки, тому купуй відразу кілька пляшок.
Offline
Форум » Отдых » Флудилка » Ігристе вино купити в інтернеті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: